Kuyucak Yol Tarifi

Aydın Kuyucak yol tarifi; yazımızda öncelikle Kuyucak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kuyucak’a nasıl gidilir? Kuyucak yol tarifi? Kuyucak yol haritası? Kuyucak İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kuyucak İlçesi Hakkında

Ege bölgesinde yer alan Aydın’ın ilçesi olan Kuyucak, Aydın’ın yerleşim yerlerinden biridir. Kuyucak İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 544 km2’dir. Kuyucak ilçesinin rakımı ise 124 m olarak hesaplanmıştır. Kuyucak ilinin Kuzeyinde Manisa, doğusunda ise Buharkent, batısında Nazilli, Güneyinde ise Karacasu ilçeleri bulunmaktadır. Kuyucak ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Kuyucak İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Kuyucak ilçesi 2020 yılı TÜİK verilerine göre 26.624 nüfusa sahiptir.

Kuyucak İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kuyucak Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Kuyucak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Kuyucak Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kuyucak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Kuyucak’a Nasıl Gidilir? Kuyucak Yol Tarifi

Kuyucak’a kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Kuyucak’a gelebilirsiniz. Kuyucak karayolu ile Aydın şehir merkezine 54,6 km, İstanbul’a yaklaşık 632 km, Ankara’ya yaklaşık 542 km, İzmir’den ise yaklaşık 173 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Aydın’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Aydın demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Kuyucak ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.