İçeriğe geç

Kütahya Zonguldak Arası Kaç KM

Kütahya Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Zonguldak arası kaç km? Kütahya Zonguldak arası kaç saat? Kütahya Zonguldak yol tarifi? Kütahya Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Zonguldak Arası Kaç KM

Kütahya Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 km’dir. Kütahya Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 274 km’dir.

Kütahya Zonguldak Arası Kaç KM

Kütahya Zonguldak Arası Kaç Saat

Kütahya Zonguldak arası kaç saat; Kütahya Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 274 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

51 dakika

Kütahya Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.