İçeriğe geç

Kütahya Uşak Arası Kaç KM

Kütahya Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Uşak arası kaç km? Kütahya Uşak arası kaç saat? Kütahya Uşak yol tarifi? Kütahya Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Uşak Arası Kaç KM

Kütahya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 km’dir. Kütahya Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 97 km’dir.

Kütahya Uşak Arası Kaç KM

Kütahya Uşak Arası Kaç Saat

Kütahya Uşak arası kaç saat; Kütahya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 97 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Kütahya Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.