İçeriğe geç

Tekirdağ Kütahya Arası Kaç KM

Tekirdağ Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Kütahya arası kaç km? Tekirdağ Kütahya arası kaç saat? Tekirdağ Kütahya yol tarifi? Tekirdağ Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Kütahya Arası Kaç KM

Tekirdağ Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 km’dir. Tekirdağ Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 273 km’dir.

Tekirdağ Kütahya Arası Kaç KM

Tekirdağ Kütahya Arası Kaç Saat

Tekirdağ Kütahya arası kaç saat; Tekirdağ Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Tekirdağ Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 273 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 51 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

51 dakika

Tekirdağ Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 454 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 25 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.