İçeriğe geç

Kütahya Osmaniye Arası Kaç KM

Kütahya Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Osmaniye arası kaç km? Kütahya Osmaniye arası kaç saat? Kütahya Osmaniye yol tarifi? Kütahya Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Osmaniye Arası Kaç KM

Kütahya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 km’dir. Kütahya Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 594 km’dir.

Kütahya Osmaniye Arası Kaç KM

Kütahya Osmaniye Arası Kaç Saat

Kütahya Osmaniye arası kaç saat; Kütahya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kütahya Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 594 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Kütahya Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 771 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.