İçeriğe geç

Ordu Kütahya Arası Kaç KM

Ordu Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Kütahya arası kaç km? Ordu Kütahya arası kaç saat? Ordu Kütahya yol tarifi? Ordu Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Ordu Kütahya Arası Kaç KM

Ordu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 km’dir. Ordu Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 694 km’dir.

Ordu Kütahya Arası Kaç KM

Ordu Kütahya Arası Kaç Saat

Ordu Kütahya arası kaç saat; Ordu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Ordu Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Ordu Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 694 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Ordu Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 884 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.