İçeriğe geç

Kütahya Niğde Arası Kaç KM

Kütahya Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Niğde arası kaç km? Kütahya Niğde arası kaç saat? Kütahya Niğde yol tarifi? Kütahya Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Niğde Arası Kaç KM

Kütahya Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 555 km’dir. Kütahya Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 439 km’dir.

Kütahya Niğde Arası Kaç KM

Kütahya Niğde Arası Kaç Saat

Kütahya Niğde arası kaç saat; Kütahya Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 555 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Kütahya Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 439 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kütahya Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 555 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.