İçeriğe geç

Manisa Kütahya Arası Kaç KM

Manisa Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Manisa ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Manisa Kütahya arası kaç km? Manisa Kütahya arası kaç saat? Manisa Kütahya yol tarifi? Manisa Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Manisa ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS    koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Manisa Kütahya Arası Kaç KM

Manisa Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 314 km’dir. Manisa Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 239 km’dir.

Manisa Kütahya Arası Kaç KM

Manisa Kütahya Arası Kaç Saat

Manisa Kütahya arası kaç saat; Manisa Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 314 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Manisa Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 239 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Manisa Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Manisa Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 314 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Manisa Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Manisa Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.