Isparta Kütahya Arası Kaç KM

Isparta Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Kütahya arası kaç km? Isparta Kütahya arası kaç saat? Isparta Kütahya yol tarifi? Isparta Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Isparta Kütahya Arası Kaç KM

Isparta Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 243 km’dir. Isparta Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 191 km’dir.

Isparta Kütahya Arası Kaç KM

Isparta Kütahya Arası Kaç Saat

Isparta Kütahya arası kaç saat; Isparta Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 243 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 191 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Isparta Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 243 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 20 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.