İçeriğe geç

Giresun Kütahya Arası Kaç KM

Giresun Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Kütahya arası kaç km? Giresun Kütahya arası kaç saat? Giresun Kütahya yol tarifi? Giresun Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Giresun Kütahya Arası Kaç KM

Giresun Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 km’dir. Giresun Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 734 km’dir.

Giresun Kütahya Arası Kaç KM

Giresun Kütahya Arası Kaç Saat

Giresun Kütahya arası kaç saat; Giresun Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 734 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Giresun Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 925 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.