Kütahya Gebze Arası Kaç KM

Kütahya Gebze arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Gebze şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Gebze arası kaç km? Kütahya Gebze arası kaç saat? Kütahya Gebze yol tarifi? Kütahya Gebze arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Gebze İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,043 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise 39° 25′ 11.8416” Kuzey ve 29° 59′ 8.6316” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gebze ilçesi;

Marmara bölgesinde yer alan Gebze ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 418 km2dir. Gebze ilçesinin coğrafi konumu 40° 48′ 9.0612” Kuzey ve 29° 26′ 23.2620” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Gebze Arası Kaç KM

Kütahya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 274 km’dir.

Kütahya Gebze Arası Kaç KM

Kütahya Gebze Arası Kaç Saat

Kütahya Gebze arası kaç saat; Kütahya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 274 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kütahya Gebze arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Kütahya Gebze Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Gebze arası mesafe karayolu ile yaklaşık 274 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Gebze Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Gebze arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gebze’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gebze’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.