İçeriğe geç

Erzincan Kütahya Arası Kaç KM

Erzincan Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Kütahya arası kaç km? Erzincan Kütahya arası kaç saat? Erzincan Kütahya yol tarifi? Erzincan Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Kütahya Arası Kaç KM

Erzincan Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1005 km’dir. Erzincan Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 816 km’dir.

Erzincan Kütahya Arası Kaç KM

Erzincan Kütahya Arası Kaç Saat

Erzincan Kütahya arası kaç saat; Erzincan Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1005 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 816 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Erzincan Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1005 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 56 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 81 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.