Kütahya Emet Arası Kaç KM

Kütahya Emet arası kaç km; yazımızda öncelikle Kütahya ve Emet şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kütahya Emet arası kaç km? Kütahya Emet arası kaç saat? Kütahya Emet yol tarifi? Kütahya Emet arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kütahya ile Emet İli Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,043 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise 39° 25′ 11.8416” Kuzey ve 29° 59′ 8.6316” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Emet ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Emet ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 951 km2dir. Emet ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 20′ 39.8904” Kuzey ve 29° 15′ 28.4328” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kütahya Emet Arası Kaç KM

Kütahya Emet arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 km’dir.

Kütahya Emet Arası Kaç KM

Kütahya Emet Arası Kaç Saat

Kütahya Emet arası kaç saat; Kütahya Emet arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kütahya Emet arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Kütahya Emet Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kütahya Emet arası mesafe karayolu ile yaklaşık 97 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kütahya Emet Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kütahya Emet arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Emet’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Emet’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.