İçeriğe geç

Edirne Kütahya Arası Kaç KM

Edirne Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Kütahya arası kaç km? Edirne Kütahya arası kaç saat? Edirne Kütahya yol tarifi? Edirne Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Edirne Kütahya Arası Kaç KM

Edirne Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 568 km’dir. Edirne Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 384 km’dir.

Edirne Kütahya Arası Kaç KM

Edirne Kütahya Arası Kaç Saat

Edirne Kütahya arası kaç saat; Edirne Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 568 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Edirne Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 384 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat

Edirne Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 568 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 32 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 46 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.