İçeriğe geç

Çorum Kütahya Arası Kaç KM

Çorum Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Kütahya arası kaç km? Çorum Kütahya arası kaç saat? Çorum Kütahya yol tarifi? Çorum Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Çorum Kütahya Arası Kaç KM

Çorum Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 km’dir. Çorum Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 442 km’dir.

Çorum Kütahya Arası Kaç KM

Çorum Kütahya Arası Kaç Saat

Çorum Kütahya arası kaç saat; Çorum Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Çorum Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 442 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Çorum Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 560 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 45 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.