Çankırı Kütahya Arası Kaç KM

Çankırı Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Kütahya arası kaç km? Çankırı Kütahya arası kaç saat? Çankırı Kütahya yol tarifi? Çankırı Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Kütahya Arası Kaç KM

Çankırı Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 455 km’dir. Çankırı Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 337 km’dir.

Çankırı Kütahya Arası Kaç KM

Çankırı Kütahya Arası Kaç Saat

Çankırı Kütahya arası kaç saat; Çankırı Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 455 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Çankırı Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 337 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

56 dakika

Çankırı Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 455 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 26 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 37 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.