İçeriğe geç

Bolu Kütahya Arası Kaç KM

Bolu Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Kütahya arası kaç km? Bolu Kütahya arası kaç saat? Bolu Kütahya yol tarifi? Bolu Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Bolu Kütahya Arası Kaç KM

Bolu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 km’dir. Bolu Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 202 km’dir.

Bolu Kütahya Arası Kaç Saat

Bolu Kütahya arası kaç saat; Bolu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 202 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

46 dakika

Bolu Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 323 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 18 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 26 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.