İçeriğe geç

Batman Kütahya Arası Kaç KM

Batman Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Batman ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Batman Kütahya arası kaç km? Batman Kütahya arası kaç saat? Batman Kütahya yol tarifi? Batman Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Batman ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Batman Kütahya Arası Kaç KM

Batman Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 km’dir. Batman Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 983 km’dir.

Batman Kütahya Arası Kaç Saat

Batman Kütahya arası kaç saat; Batman Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Batman Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 983 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 50 dakika

Batman Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Batman Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1276 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 70 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 103 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Batman Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Batman Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.