İçeriğe geç

Kula İzmir Arası Kaç KM

Kula İzmir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kula ve İzmir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kula İzmir arası kaç km? Kula İzmir arası kaç saat? Kula İzmir yol tarifi? Kula İzmir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kula ile İzmir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kula ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Kula ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 981 km2’dir. Kula ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 36′ 50.5188” Kuzey ve 27° 25′ 46.4232” Doğu GPS koordinatlarıdır.

İzmir ili;

Ege bölgesinde yer alan İzmir ilinin yüzölçümü yaklaşık 12,007 km2dir. İzmir ilinin coğrafi konumu ise 38° 25′ 25.4388” Kuzey ve 27° 8′ 34.1736” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kula İzmir Arası Kaç KM

Kula İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 km’dir.

Kula İzmir Arası Kaç KM

Kula İzmir Arası Kaç Saat

Kula İzmir arası kaç saat; Kula İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Kula İzmir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Kula İzmir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kula İzmir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kula İzmir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kula İzmir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kula’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kula’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan İzmir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan İzmir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.