Konyaaltı Lara Arası Kaç KM

Konyaaltı Lara arası kaç km; yazımızda öncelikle Konyaaltı ve Lara şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konyaaltı Lara arası kaç km? Konyaaltı Lara arası kaç saat? Konyaaltı Lara yol tarifi? Konyaaltı Lara arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konyaaltı ile Lara İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Konyaaltı ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Konyaaltı ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 546km2’dir. Konyaaltı ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 15.1152” Kuzey ve 30° 28′ 54.6456” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Lara ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Lara ilçesinin yüzölçümü yaklaşık – km2dir. Lara ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 51′ 6.2172” Kuzey ve 30° 44′ 58.9992” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konyaaltı Lara Arası Kaç KM

Konyaaltı Lara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 km’dir.

Konyaaltı Lara Arası Kaç KM

Konyaaltı Lara Arası Kaç Saat

Konyaaltı Lara arası kaç saat; Konyaaltı Lara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Konyaaltı Lara arası mesafe otobüs ile yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

20 dakika

Otobüs ile;

30 dakika

Konyaaltı Lara Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konyaaltı Lara arası mesafe karayolu ile yaklaşık 15 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konyaaltı Lara Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konyaaltı Lara arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konyaaltı’na yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konyaaltı’na yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Lara’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Lara’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.