İçeriğe geç

Konya Osmaniye Arası Kaç KM

Konya Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Osmaniye arası kaç km? Konya Osmaniye arası kaç saat? Konya Osmaniye yol tarifi? Konya Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Konya ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D  GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Konya Osmaniye Arası Kaç KM

Konya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 434 km’dir. Konya Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 344 km’dir.

Konya Osmaniye Arası Kaç KM

Konya Osmaniye Arası Kaç Saat

Konya Osmaniye arası kaç saat; Konya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 434 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Konya Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 344 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Konya Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 434 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.