İçeriğe geç

Konya Ordu Arası Kaç KM

Konya Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Ordu arası kaç km? Konya Ordu arası kaç saat? Konya Ordu yol tarifi? Konya Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Konya ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D  GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konya Ordu Arası Kaç KM

Konya Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 683 km’dir. Konya Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 533 km’dir.

Konya Ordu Arası Kaç KM

Konya Ordu Arası Kaç Saat

Konya Ordu arası kaç saat; Konya Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 683 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Konya Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 533 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Konya Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 683 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.