Konya Manavgat Arası Kaç KM

Konya Manavgat arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Manavgat şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Manavgat arası kaç km? Konya Manavgat arası kaç saat? Konya Manavgat yol tarifi? Konya Manavgat arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Manavgat İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ilinin yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D GPS koordinatlarıdır.

Manavgat ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Manavgat ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,351 km2’dir. Manavgat ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 47′ 12.7284” Kuzey ve 31° 26′ 28.6152” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konya Manavgat Arası Kaç KM

Konya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 230 km’dir. Konya Manavgat arası mesafe havayolu ile yaklaşık 150 km’dir.

Konya Manavgat Arası Kaç KM

Konya Manavgat Arası Kaç Saat

Konya Manavgat arası kaç saat; Konya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 230 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Manavgat arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Manavgat arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 150 kilometredir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Konya Manavgat Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Manavgat arası mesafe karayolu ile yaklaşık 230 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 19 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Manavgat Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Manavgat arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manavgat’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manavgat’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.