Konya Kulu Arası Kaç KM

Konya Kulu arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Kulu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Kulu arası kaç km? Konya Kulu arası kaç saat? Konya Kulu yol tarifi? Konya Kulu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Kulu İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ilinin yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise  37° 52′ 28.7076” Kuzey ve 32° 29′ 35.3616” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kulu ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kulu ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 2,234 km2dir. Kulu ilçesinin coğrafi konumu ise 39° 5′ 24.8784” Kuzey ve 33° 4′ 49.9008” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konya Kulu Arası Kaç KM

Konya Kulu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 km’dir.

Konya Kulu Arası Kaç KM

Konya Kulu Arası Kaç Saat

Konya Kulu arası kaç saat; Konya Kulu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat sürmektedir. Konya Kulu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat

Otobüs ile;

3 saat

Konya Kulu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Kulu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 145 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 9 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Kulu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Kulu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kulu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kulu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.