Konya Kemer Arası Kaç KM

Konya Kemer arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Kemer şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Kemer arası kaç km? Konya Kemer arası kaç saat? Konya Kemer yol tarifi? Konya Kemer arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Kemer İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ilinin yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37° 52′ 28.7076” Kuzey ve 32° 29′ 35.3616” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kemer ilçesi;

Akdeniz bölgesinde yer alan Kemer ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 412 km2dir. Kemer ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 36′ 10.0476” Kuzey ve 30° 33′ 35.1396” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Konya Kemer Arası Kaç KM

Konya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 347 km’dir.

Konya Kemer Arası Kaç KM

Konya Kemer Arası Kaç Saat

Konya Kemer arası kaç saat; Konya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 347 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat sürmektedir. Konya Kemer arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat

Otobüs ile;

6 saat

Konya Kemer Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Kemer arası mesafe karayolu ile yaklaşık 347 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 20 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 28 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Kemer Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Kemer arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kemer’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kemer’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.