İçeriğe geç

Konya Ilgın Arası Kaç KM

Konya Ilgın arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Ilgın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Ilgın arası kaç km? Konya Ilgın arası kaç saat? Konya Ilgın yol tarifi? Konya Ilgın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Ilgın İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolubölgesinde yer alan Konya ilinin yüzölçümü yaklaşık 41,001km2’dir.Konya ilinin coğrafi konumu ise 37° 52′ 28.7076” Kuzey ve 32° 29′ 35.3616” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Ilgın ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Ilgınilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,636km2dir.Ilgın ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 16′ 54.2028” Kuzey ve 31° 54′ 50.2200” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Konya Ilgın Arası Kaç KM

Konya Ilgın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 102 km’dir.

Konya Ilgın Arası Kaç KM

Konya Ilgın Arası Kaç Saat

Konya Ilgın arası kaç saat; Konya Ilgın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 102 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık1 saat 30 dakikasürmektedir. Konya Ilgın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2saat 30 dakika

Konya Ilgın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Ilgın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 102 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 9 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Ilgın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Ilgın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ilgın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ilgın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.