İçeriğe geç

Konya Düzce Arası Kaç KM

Konya Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Düzce arası kaç km? Konya Düzce arası kaç saat? Konya Düzce yol tarifi? Konya Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Konya ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D  GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Konya Düzce Arası Kaç KM

Konya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 km’dir. Konya Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 349 km’dir.

Konya Düzce Arası Kaç KM

Konya Düzce Arası Kaç Saat

Konya Düzce arası kaç saat; Konya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Konya Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 349 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 57 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

57 dakika

Konya Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 503 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.