İçeriğe geç

Konya Cihanbeyli Arası Kaç KM

Konya Cihanbeyli arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Cihanbeyli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Cihanbeyli arası kaç km? Konya Cihanbeyli arası kaç saat? Konya Cihanbeyli yol tarifi? Konya Cihanbeyli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Cihanbeyli İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ilinin yüzölçümü yaklaşık 41,001km2’dir.Konya ilinin coğrafi konumu ise 37° 52′ 28.7076” Kuzey ve 32° 29′ 35.3616” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Cihanbeyli ilçesi;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Cihanbeyliilçesinin yüzölçümü yaklaşık 3,702km2dir.Cihanbeyli ilçesinin coğrafi konumu ise 38° 39′ 24.7788” Kuzey ve 32° 55′ 23.8872” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Konya Cihanbeyli Arası Kaç KM

Konya Cihanbeyli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 99 km’dir.

Konya Cihanbeyli Arası Kaç KM

Konya Cihanbeyli Arası Kaç Saat

Konya Cihanbeyli arası kaç saat; Konya Cihanbeyli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 99 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saatsürmektedir. Konya Cihanbeyli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Konya Cihanbeyli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Cihanbeyli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 99 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 6litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 8 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Cihanbeyli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Cihanbeyli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Cihanbeyli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Cihanbeyli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.