İçeriğe geç

Konya Bilecik Arası Kaç KM

Konya Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Konya ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Konya Bilecik arası kaç km? Konya Bilecik arası kaç saat? Konya Bilecik yol tarifi? Konya Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Konya ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Konya ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Konya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Konya ili yüzölçümü yaklaşık 41,001 km2’dir. Konya ilinin coğrafi konumu ise 37°52′K 32°29′D  GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Konya Bilecik Arası Kaç KM

Konya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 422 km’dir. Konya Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 334 km’dir.

Konya Bilecik Arası Kaç Saat

Konya Bilecik arası kaç saat; Konya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 422 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Konya Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 334 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 56 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

56 dakika

Konya Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Konya Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 422 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 34 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Konya Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Konya Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Konya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Konya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.