Koçarlı Yol Tarifi

Aydın Koçarlı yol tarifi; yazımızda öncelikle Koçarlı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Koçarlı’ya nasıl gidilir? Koçarlı yol tarifi? Koçarlı yol haritası? Koçarlı İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Koçarlı İlçesi Hakkında

Ege bölgesinde yer alan Aydın’ın ilçesi olan Koçarlı, Aydın’ın yerleşim yerlerinden biridir. Koçarlı İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 455 km2’dir. Koçarlı ilçesinin rakımı ise 34 m olarak hesaplanmıştır. Koçarlı ilinin Kuzeyinde İncirliova, doğusunda ise Çine, batısında Söke, Güneyinde ise Muğla ilçeleri bulunmaktadır. Koçarlı ilçesi Akdeniz iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Koçarlı İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Koçarlı ilçesi 2020 yılı TÜİK verilerine göre 22.619 nüfusa sahiptir.

Koçarlı İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Koçarlı Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Koçarlı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Koçarlı Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Koçarlı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Koçarlı’ya Nasıl Gidilir? Koçarlı Yol Tarifi

Koçarlı’ya kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Koçarlı’ya gelebilirsiniz. Koçarlı karayolu ile Aydın şehir merkezine 23,5 km, İstanbul’a yaklaşık 575 km, Ankara’ya yaklaşık 625 km, İzmir’den ise yaklaşık 116 km uzaklıktadır. Hava yolu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Aydın’a demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Aydın demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Koçarlı ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.