İçeriğe geç

Kocaeli Uşak Arası Kaç KM

Kocaeli Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Uşak arası kaç km? Kocaeli Uşak arası kaç saat? Kocaeli Uşak yol tarifi? Kocaeli Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Uşak Arası Kaç KM

Kocaeli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 km’dir. Kocaeli Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 238 km’dir.

Kocaeli Uşak Arası Kaç KM

Kocaeli Uşak Arası Kaç Saat

Kocaeli Uşak arası kaç saat; Kocaeli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 238 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Kocaeli Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 385 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.