İçeriğe geç

Kocaeli Trabzon Arası Kaç KM

Kocaeli Trabzon arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Trabzon şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Trabzon arası kaç km? Kocaeli Trabzon arası kaç saat? Kocaeli Trabzon yol tarifi? Kocaeli Trabzon arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Trabzon İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Trabzon Arası Kaç KM

Kocaeli Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 959 km’dir. Kocaeli Trabzon arası mesafe havayolu ile yaklaşık 823 km’dir.

Kocaeli Trabzon Arası Kaç KM

Kocaeli Trabzon Arası Kaç Saat

Kocaeli Trabzon arası kaç saat; Kocaeli Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 959 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Trabzon arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Trabzon arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 823 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kocaeli Trabzon Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Trabzon arası mesafe karayolu ile yaklaşık 959 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 53 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 77 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Trabzon Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Trabzon arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.