İçeriğe geç

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç KM

Kocaeli Tekirdağ arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Tekirdağ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Tekirdağ arası kaç km? Kocaeli Tekirdağ arası kaç saat? Kocaeli Tekirdağ yol tarifi? Kocaeli Tekirdağ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Tekirdağ İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç KM

Kocaeli Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 261 km’dir. Kocaeli Tekirdağ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 200 km’dir.

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç KM

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç Saat

Kocaeli Tekirdağ arası kaç saat; Kocaeli Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 261 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kocaeli Tekirdağ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Kocaeli Tekirdağ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 200 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 46 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

46 dakika

Kocaeli Tekirdağ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Tekirdağ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 261 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Tekirdağ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Tekirdağ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.