İçeriğe geç

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç KM

Kocaeli Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Osmaniye arası kaç km? Kocaeli Osmaniye arası kaç saat? Kocaeli Osmaniye yol tarifi? Kocaeli Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç KM

Kocaeli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 km’dir. Kocaeli Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 693 km’dir.

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç KM

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç Saat

Kocaeli Osmaniye arası kaç saat; Kocaeli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 693 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Kocaeli Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 939 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 76 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.