İçeriğe geç

Kocaeli Ordu Arası Kaç KM

Kocaeli Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Ordu arası kaç km? Kocaeli Ordu arası kaç saat? Kocaeli Ordu yol tarifi? Kocaeli Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Ordu Arası Kaç KM

Kocaeli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 780 km’dir. Kocaeli Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 633 km’dir.

Kocaeli Ordu Arası Kaç KM

Kocaeli Ordu Arası Kaç Saat

Kocaeli Ordu arası kaç saat; Kocaeli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 780 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Kocaeli Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 633 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Kocaeli Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 780 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 63 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.