İçeriğe geç

Kocaeli Niğde Arası Kaç KM

Kocaeli Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Niğde arası kaç km? Kocaeli Niğde arası kaç saat? Kocaeli Niğde yol tarifi? Kocaeli Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Niğde Arası Kaç KM

Kocaeli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 677 km’dir. Kocaeli Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 513 km’dir.

Kocaeli Niğde Arası Kaç KM

Kocaeli Niğde Arası Kaç Saat

Kocaeli Niğde arası kaç saat; Kocaeli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 677 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kocaeli Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 513 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 11 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 11 dakika

Kocaeli Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 677 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.