İçeriğe geç

Kocaeli Muğla Arası Kaç KM

Kocaeli Muğla arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Muğla şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Muğla arası kaç km? Kocaeli Muğla arası kaç saat? Kocaeli Muğla yol tarifi? Kocaeli Muğla arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Muğla İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Muğla ili;

Ege bölgesinde yer alan Muğla ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Muğla ili yüzölçümü yaklaşık 12.654 km2’dir. Muğla ilinin coğrafi konumu ise 37.030278°N 28.506389°E GPS     koordinatlarıdır.

Kocaeli Muğla Arası Kaç KM

Kocaeli Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 676 km’dir. Kocaeli Muğla arası mesafe havayolu ile yaklaşık 427 km’dir.

Kocaeli Muğla Arası Kaç KM

Kocaeli Muğla Arası Kaç Saat

Kocaeli Muğla arası kaç saat; Kocaeli Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 676 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Muğla arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Kocaeli Muğla arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 427 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kocaeli Muğla Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Muğla arası mesafe karayolu ile yaklaşık 676 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Muğla Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Muğla arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Muğla’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Muğla’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.