İçeriğe geç

Kocaeli Manisa Arası Kaç KM

Kocaeli Manisa arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Manisa şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Manisa arası kaç km? Kocaeli Manisa arası kaç saat? Kocaeli Manisa yol tarifi? Kocaeli Manisa arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Manisa İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Manisa ili;

Ege bölgesinde yer alan Manisa ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Manisa ili yüzölçümü yaklaşık 13.339 km2’dir. Manisa ilinin coğrafi konumu ise 38.749444°N 28.122778°E  GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Manisa Arası Kaç KM

Kocaeli Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 426 km’dir. Kocaeli Manisa arası mesafe havayolu ile yaklaşık 327 km’dir.

Kocaeli Manisa Arası Kaç KM

Kocaeli Manisa Arası Kaç Saat

Kocaeli Manisa arası kaç saat; Kocaeli Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 426 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Manisa arası mesafe otobüs ile yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Manisa arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 327 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

5 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat

Kocaeli Manisa Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Manisa arası mesafe karayolu ile yaklaşık 426 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 24 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 35 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Manisa Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Manisa arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Manisa’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Manisa’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.