İçeriğe geç

Kocaeli Kütahya Arası Kaç KM

Kocaeli Kütahya arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Kütahya şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Kütahya arası kaç km? Kocaeli Kütahya arası kaç saat? Kocaeli Kütahya yol tarifi? Kocaeli Kütahya arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Kütahya İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Kütahya ili;

Ege bölgesinde yer alan Kütahya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Kütahya ili yüzölçümü yaklaşık 11,977 km2’dir. Kütahya ilinin coğrafi konumu ise enlem: 39.4200 ve boylam: 29.9857 GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Kütahya Arası Kaç KM

Kocaeli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 270 km’dir. Kocaeli Kütahya arası mesafe havayolu ile yaklaşık 161 km’dir.

Kocaeli Kütahya Arası Kaç KM

Kocaeli Kütahya Arası Kaç Saat

Kocaeli Kütahya arası kaç saat; Kocaeli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 270 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat sürmektedir. Kocaeli Kütahya arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat sürmektedir. Kocaeli Kütahya arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 161 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat

Otobüs ile;

4 saat

Uçak ile;

45 dakika

Kocaeli Kütahya Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Kütahya arası mesafe karayolu ile yaklaşık 270 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 15 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 22 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Kütahya Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Kütahya arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kütahya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kütahya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.