İçeriğe geç

Kocaeli Isparta Arası Kaç KM

Kocaeli Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Isparta arası kaç km? Kocaeli Isparta arası kaç saat? Kocaeli Isparta yol tarifi? Kocaeli Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Isparta Arası Kaç KM

Kocaeli Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 510 km’dir. Kocaeli Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 350 km’dir.

Kocaeli Isparta Arası Kaç KM

Kocaeli Isparta Arası Kaç Saat

Kocaeli Isparta arası kaç saat; Kocaeli Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 510 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kocaeli Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 350 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Kocaeli Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 510 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.