İçeriğe geç

Kocaeli Gümüşhane Arası Kaç KM

Kocaeli Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Gümüşhane arası kaç km? Kocaeli Gümüşhane arası kaç saat? Kocaeli Gümüşhane yol tarifi? Kocaeli Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Gümüşhane Arası Kaç KM

Kocaeli Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 km’dir. Kocaeli Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 793 km’dir.

Kocaeli Gümüşhane Arası Kaç KM

Kocaeli Gümüşhane Arası Kaç Saat

Kocaeli Gümüşhane arası kaç saat; Kocaeli Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30dakika sürmektedir. Kocaeli Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 793 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kocaeli Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 936 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.