İçeriğe geç

Kocaeli Giresun Arası Kaç KM

Kocaeli Giresun arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Giresun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Giresun arası kaç km? Kocaeli Giresun arası kaç saat? Kocaeli Giresun yol tarifi? Kocaeli Giresun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Giresun İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Giresun Arası Kaç KM

Kocaeli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 851 km’dir. Kocaeli Giresun arası mesafe havayolu ile yaklaşık 717 km’dir.

Kocaeli Giresun Arası Kaç KM

Kocaeli Giresun Arası Kaç Saat

Kocaeli Giresun arası kaç saat; Kocaeli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 851 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Giresun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Kocaeli Giresun arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 717 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Kocaeli Giresun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Giresun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 851 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 69 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Giresun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Giresun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.