Kocaeli Eskişehir Arası Kaç KM

Kocaeli Eskişehir arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Eskişehir şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Eskişehir arası kaç km? Kocaeli Eskişehir arası kaç saat? Kocaeli Eskişehir yol tarifi? Kocaeli Eskişehir arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Eskişehir İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Eskişehir Arası Kaç KM

Kocaeli Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 223 km’dir. Kocaeli Eskişehir arası mesafe havayolu ile yaklaşık 122 km’dir.

Kocaeli Eskişehir Arası Kaç KM

Kocaeli Eskişehir Arası Kaç Saat

Kocaeli Eskişehir arası kaç saat; Kocaeli Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 223 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Eskişehir arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Eskişehir arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 122 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Kocaeli Eskişehir Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Eskişehir arası mesafe karayolu ile yaklaşık 223 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 13 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 18 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Eskişehir Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Eskişehir arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.