İçeriğe geç

Kocaeli Erzincan Arası Kaç KM

Kocaeli Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Erzincan arası kaç km? Kocaeli Erzincan arası kaç saat? Kocaeli Erzincan yol tarifi? Kocaeli Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Erzincan Arası Kaç KM

Kocaeli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 960 km’dir. Kocaeli Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 825 km’dir.

Kocaeli Erzincan Arası Kaç KM

Kocaeli Erzincan Arası Kaç Saat

Kocaeli Erzincan arası kaç saat; Kocaeli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 960 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 825 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 35 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 35 dakika

Kocaeli Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 960 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 53 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 77 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.