İçeriğe geç

Kocaeli Elazığ Arası Kaç KM

Kocaeli Elazığ arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Elazığ şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Elazığ arası kaç km? Kocaeli Elazığ arası kaç saat? Kocaeli Elazığ yol tarifi? Kocaeli Elazığ arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Elazığ İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Elazığ ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Elazığ ili yüzölçümü yaklaşık 9,153 km2’dir. Elazığ ilinin coğrafi konumu ise 40° 21’ ile 38° 30’K 38°17 ile 39°11D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Elazığ Arası Kaç KM

Kocaeli Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1123 km’dir. Kocaeli Elazığ arası mesafe havayolu ile yaklaşık 835 km’dir.

Kocaeli Elazığ Arası Kaç KM

Kocaeli Elazığ Arası Kaç Saat

Kocaeli Elazığ arası kaç saat; Kocaeli Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1123 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Elazığ arası mesafe otobüs ile yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Elazığ arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 835 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

12 saat 30 dakika

Otobüs ile;

14 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Kocaeli Elazığ Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Elazığ arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1123 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 62 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 90 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Elazığ Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Elazığ arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Elazığ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Elazığ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.