İçeriğe geç

Kocaeli Düzce Arası Kaç KM

Kocaeli Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Düzce arası kaç km? Kocaeli Düzce arası kaç saat? Kocaeli Düzce yol tarifi? Kocaeli Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Düzce Arası Kaç KM

Kocaeli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 km’dir. Kocaeli Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 115 km’dir.

Kocaeli Düzce Arası Kaç KM

Kocaeli Düzce Arası Kaç Saat

Kocaeli Düzce arası kaç saat; Kocaeli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 115 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat 30 dakika

Otobüs ile;

2 saat 30 dakika

Uçak ile;

40 dakika

Kocaeli Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 142 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 8 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 12 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.