İçeriğe geç

Kocaeli Denizli Arası Kaç KM

Kocaeli Denizli arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Denizli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Denizli arası kaç km? Kocaeli Denizli arası kaç saat? Kocaeli Denizli yol tarifi? Kocaeli Denizli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Denizli İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Kocaeli Denizli Arası Kaç KM

Kocaeli Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 529 km’dir. Kocaeli Denizli arası mesafe havayolu ile yaklaşık 349 km’dir.

Kocaeli Denizli Arası Kaç KM

Kocaeli Denizli Arası Kaç Saat

Kocaeli Denizli arası kaç saat; Kocaeli Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 529 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kocaeli Denizli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Denizli arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 349 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 57 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

57 dakika

Kocaeli Denizli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Denizli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 529 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Denizli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Denizli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.