İçeriğe geç

Kocaeli Çorum Arası Kaç KM

Kocaeli Çorum arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Çorum şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Çorum arası kaç km? Kocaeli Çorum arası kaç saat? Kocaeli Çorum yol tarifi? Kocaeli Çorum arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Çorum İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS    koordinatlarıdır.

Kocaeli Çorum Arası Kaç KM

Kocaeli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 546 km’dir. Kocaeli Çorum arası mesafe havayolu ile yaklaşık 430 km’dir.

Kocaeli Çorum Arası Kaç KM

Kocaeli Çorum Arası Kaç Saat

Kocaeli Çorum arası kaç saat; Kocaeli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 546 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Kocaeli Çorum arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Çorum arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 430 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Kocaeli Çorum Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Çorum arası mesafe karayolu ile yaklaşık 546 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 31 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 44 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Çorum Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Çorum arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.