İçeriğe geç

Kocaeli Çankırı Arası Kaç KM

Kocaeli Çankırı arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Çankırı şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Çankırı arası kaç km? Kocaeli Çankırı arası kaç saat? Kocaeli Çankırı yol tarifi? Kocaeli Çankırı arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Çankırı İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara Anadolu bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Çankırı Arası Kaç KM

Kocaeli Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 km’dir. Kocaeli Çankırı arası mesafe havayolu ile yaklaşık 317 km’dir.

Kocaeli Çankırı Arası Kaç KM

Kocaeli Çankırı Arası Kaç Saat

Kocaeli Çankırı arası kaç saat; Kocaeli Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Çankırı arası mesafe otobüs ile yaklaşık 6 saat  sürmektedir. Kocaeli Çankırı arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 317 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 55 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

4 saat 30 dakika

Otobüs ile;

6 saat

Uçak ile;

55 dakika

Kocaeli Çankırı Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Çankırı arası mesafe karayolu ile yaklaşık 387 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 22 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 31 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Çankırı Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Çankırı arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.