İçeriğe geç

Kocaeli Burdur Arası Kaç KM

Kocaeli Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Kocaeli ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Kocaeli Burdur arası kaç km? Kocaeli Burdur arası kaç saat? Kocaeli Burdur yol tarifi? Kocaeli Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Kocaeli ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Kocaeli ili;

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Kocaeli ili yüzölçümü yaklaşık 3.397 km2’dir. Kocaeli ilinin coğrafi konumu ise 40.852°N 29.878°E GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Kocaeli Burdur Arası Kaç KM

Kocaeli Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 511 km’dir. Kocaeli Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 351 km’dir.

Kocaeli Burdur Arası Kaç Saat

Kocaeli Burdur arası kaç saat; Kocaeli Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 511 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Kocaeli Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Kocaeli Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 351 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Kocaeli Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Kocaeli Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 511 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 29 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Kocaeli Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Kocaeli Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Kocaeli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kocaeli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.